Zgłoszenie zapotrzebowania na recepty lub zlecenia

Pacjent, może złożyć zamówienie na receptę lub zaopatrzenie w wyroby medyczne poprzez umówienie teleporady lub wizyty osobistej z pielęgniarką, lub lekarzem POZ. Zapisy odbywają się w Rejestracji Ogólnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 18:00 – osobiście, za pośrednictwem osób trzecich, bądź telefonicznie, pod numerem: (48) 670 – 29 – 99.

Złożenie zamówienia na recepty na leki stałe możliwe jest również poprzez stronę internetową www.spzoz-warka.pl (zakładka z prawej strony E-recepty Zamów e-receptę). Po prawidłowym uzupełnieniu formularza zamówienia na stronie, pacjent otrzyma zwrotną informację na wskazany w formularzu adres mailowy z kodem do recept.

Instrukcja w jaki sposób złożyć zamówienie na recepty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.spzoz-warka.pl, zakładka ABC Pacjenta – Instrukcja samodzielnej rejestracji on-line.

Czas realizacji zamówienia na recepty na leki stałe lub zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne wynosi od 1 do 4 dni roboczych, licząc od dnia złożenia wniosku.

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKŁADANIA WNIOSKÓW ON-LINE!