Panel diety NFZ

Szanowni Państwo,
W związku z potrzebą szerzenia wiedzy w zakresie żywienia i zdrowego stylu życia oraz pozytywnej zmiany postaw i nawyków żywieniowych, a w konsekwencji poprawy stanu zdrowia zachęcamy do skorzystania z darmowych informacji i planów żywieniowych zawartych na portalu https://diety.nfz.gov.pl prowadzonym  przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Celem jest pomoc wszystkim osobom, które potrzebują porady dietetyka w codziennym życiu: zarówno osobom zdrowym, które chcą sprawdzić czy ich sposób żywienia jest właściwy, jak i chorym, dla których dieta powinna być elementem skutecznego leczenia.

Zachęcamy do zdrowego odżywiana i skorzystania z bezpłatnych planów żywieniowych, które są wskazówką do prawidłowego odżywiania oraz źródłem inspiracji dla osób zdrowych oraz cierpiących m.in. cukrzycę, nadwagę, otyłość, nadciśnienie tętnicze, zaparcia, Hashimoto.

Na stronie istnieje możliwość skorzystania z innowacyjnego rozwiązania zapewniającego zdrowe, zbilansowane posiłki dla rodzin. To bezpłatny plan żywieniowy DASH RODZINA, który przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 17 lat.

Zachęcamy do odwiedzenia strony i skorzystania z bezpłatnych planów żywieniowych: