Rejestracja pacjenta

W Przychodni Zdrowia w Warce pacjent może zarejestrować się na wizytę lekarską: „na zapisy” oraz w dniu zgłoszenia.

Na wizytę pacjenci mogą się zarejestrować codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 7:00 do 18:00 – osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej lub telefonicznie, pod numerami:

 

(48) 670 – 29 – 99 – Rejestracja ogólna

(48) 670 – 29 – 98 – Rejestracja dziecięca

Pacjent przy rejestracji osobistej winien okazać się dokumentem tożsamości ze zdjęciem a przy rejestracji telefonicznej podać nr PESEL na podstawie którego sprawdzane są uprawnienia do bezpłatnych świadczeń medycznych w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. 

Rejestracja Ogólna prowadzi zapisy do:

  • Poradni Diabetologicznej,
  • Poradni Ginekologicznej,

Drodzy Pacjenci!

W przypadku niemożności przybycia na wizytę lekarską, zarówno do lekarza POZ, jak i do lekarza specjalisty, prosimy o wcześniejsze poinformowanie Rejestracji Ogólnej Przychodni Zdrowia w Warce – osobiście lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 – 29 – 99

Pamiętajmy, że dzięki takiej informacji z wizyty lekarskiej będą mogli skorzystać inni!

 

Zachęcamy pacjentów do zapisywania się samodzielnie na wizyty lekarskie przez naszą stronę internetową www.spzoz-warka.pl, korzystając z linku ZAMAWIANIE RECEPT, UMAWIANIE WIZYT kliknij tutaj. Link znajdziecie Państwo na głównej stronie w Aktualnościach. Na naszej stronie na Facebook znajdziecie Państwo instrukcję jak skorzystać z tej możliwości.