Zwiększony limit szczepień przeciw COVID-19 w Przychodni Zdrowia w Warce!!!

UWAGA!!!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że Nasza Przychodnia dysponuje zwiększoną liczbą miejsc na szczepienie przeciwko COVID-19!

W dalszym ciągu trwają zapisy dla pacjentów z populacji 70+, grupy 1B (z chorobami przewlekłymi), oraz dla pacjentów w wieku od 60 do 69 r. ż.

Z uwagi na zwiększoną liczbę miejsc dla grupy wiekowej 60-69 lat pacjenci zapisani na szczepienie na koniec maja 2021 r., mogą się przepisać na wcześniejsze kwietniowe terminy.

Jednocześnie przypominamy Państwu, że w każdym punkcie szczepień w Polsce przewidziane są te same szczepionki:

• Populacja 70+ oraz grupa 1B – Pfizer lub Moderna
  • Pacjenci w wieku 60 – 69 lat – AstraZeneca.

Na szczepienie możecie się Państwo zapisywać od poniedziałku do piątku od 8:00 do 11:00 poprzez infolinię 48 670 29 93, lub osobiście w Rejestracji Ogólnej.

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przed szczepieniem: Pobierz