Zapraszamy do udziału w programie "Profilaktyka 40 PLUS"

Przychodnia Zdrowia w Warce zaprasza pacjentów powyżej 40 r. ż. do wzięcia udziału w bezpłatnym programie „Profilaktyka 40 PLUS” – do końca 2022 r.
„Profilaktyka 40 PLUS” zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego.
Warunkiem udziału w programie jest uzyskanie e-skierowania wystawianego przez system, po uprzednim wypełnieniu ankiety programu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem:
– Internetowego Konta Pacjenta,
– Infolinii: 22 735-39-53 – ( w godzinach 8:00-18:00, koszt połączenia zgodny z taryfą operatora)
– pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej Przychodni Zdrowia w Warce.
Na podstawie wypełnionej ankiety system generuje e-skierowanie na badania diagnostyczne.
W SPZOZ w Warce zapisy do programu odbywają się w Rejestracji Ogólnej, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 – osobiście bądź telefonicznie pod numerem 48 670 29 99.
Zapraszamy!