Szczepienia przeciw Covid-19 dla  przybyłych spoza wschodniej granicy Polski w SPZOZ w Warce ul. Piotra Wysockiego 12

W związku z pandemią Covid 19 zapraszamy wszystkich chętnych na szczepienie przeciw Covid 19. Szczepienia są realizowane u wszystkich pacjentów powyżej 5 roku życia.

Dla osób powyżej 18 roku życia zalecane jest  podanie jednodawkowej szczepionki Vaccine Janssen J&J ( możliwe również szczepienie innymi rodzajami szczepionek),  młodsze osoby zostaną zaszczepione szczepionką Comirnaty firmy Pfizer.

Aby skorzystać ze szczepienia przeciw COVID-19 potrzebny jest dowód potwierdzający tożsamość – dowód osobisty, paszport lub tymczasowe zaświadczenie tożsamości cudzoziemca – TZTC.

Zapraszamy do kontaktu z Przychodnią Zdrowia w Warce

• telefonicznie

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00

pod numerem telefonu  tel. 48 670 29 99 (kontakt w języku polskim)

• bezpośrednio w Rejestracji

w przypadku  tej formy kontaktu  deklarujemy podjęcie prób komunikacji z osobami nieznającymi języka polskiego

Щеплення проти Covid-19 для людей, які прибули з-за східного кордону Польщі в СПЗОЗ на Варці вул. Петра Висоцького 12

У зв’язку з пандемією Covid 19 запрошуємо всіх бажаючих зробити щеплення від Covid 19. Вакцинація проводиться всім пацієнтам віком від 5 років.

Вакцина Однодозова вакцина Janssen J&J рекомендована для осіб старших 18 років (можлива також вакцинація іншими типами вакцини), молодші особи будуть вакциновані вакциною Pfizer Comirnaty.

Щоб скористатися щепленням від COVID-19, потрібен документ, що посвідчує особу – посвідчення особи, паспорт або тимчасове посвідчення особи іноземця – TZTC.

Будь ласка, зверніться до клініки охорони здоров’я у Варці

• телефоном

з понеділка по п’ятницю, 8:00 – 18:00

за телефоном: 48 670 29 99 (контакт польською мовою)