Aktualności - Ogłoszenia

w Gabinecie Zabiegowym

Przychodni Zdrowia w Warce

(gabinet 014 – parter)

Osoby powyżej 60 r. ż. zameldowane na terenie Gminy Warka szczepione są BEZPŁATNIE.

Więcej informacji o szczepieniach uzyskacie Państwo w Rejestracji Ogólnej Przychodni Zdrowia w Warce – osobiście lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 – 29 - 99

NA SZCZEPIENIE PROSIMY ZGŁASZAĆ SIĘ

Z DOWODEM OSOBISTYM

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warce ( na południe od W-wy) zatrudni lekarza do POZ o dowolnej specjalizacji lub bez.

Zapewniamy:

• dobrą płacę,
  • dowolny czas i formę zatrudnienia,
  • możliwość szkoleń przez wstępny okres zatrudnienia dla osób zaraz po stażu.

Oczekujemy:

• dobrego, kontaktowego, miłego podejścia do pacjenta.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 48 670 29 99 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż na korytarzach Przychodni Zdrowia w Warce dostępne są dla pacjentów szafki do przechowywania odzieży wierzchniej. Prosimy pacjentów o jej pozostawienie przed wizytą lekarską.

Korzystanie z szafek jest całkowicie bezpłatne.

Instrukcja obsługi znajdziecie Państwo przy szafkach.

Mając na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług medycznych, informujemy Państwa, że od grudnia 2016 r. rozpoczyna się remont i przebudowa wnętrza budynku SPZOZ w Warce.

Za wynikające z tego tytułu utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy i jednocześnie zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby remont był dla naszych Pacjentów jak najmniej uciążliwy.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość w tym szczególnym czasie.

WYBIERZ ŻYCIE ZBADAJ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Zapraszamy WSZYSTKIE PANIE do wykonania

BEZPŁATNEGO Badania Cytologicznego

w ramach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy

Program skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 59 lat,

ubezpieczonych, które nie wykonywały cytologii

w programie profilaktyki raka szyjki macicy

w ciągu w czasie ostatnich trzech lat.

Zapisy na cytologię odbywają się - osobiście w Gabinecie Położnej Środowiskowej (106 I piętro), lub telefonicznie pod numerem:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Drodzy Pacjenci!

W przypadku niemożności przybycia na wizytę lekarską, zarówno do lekarza POZ, jak i do lekarza specjalisty, prosimy o wcześniejsze poinformowanie Rejestracji Ogólnej Przychodni Zdrowia w Warce - osobiście lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 - 29 - 99

Pamiętajmy, że dzięki takiej informacji z wizyty lekarskiej będą mogli skorzystać inni!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów na badanie Holter EKG oraz RR (ciśnieniowy). Koszt wykonania badania, zgodnie z cennikiem obowiązującym w Przychodni Zdrowia w Warce:

Holter EKG - 110 zł;

Holter RR (ciśnieniowy) - 80 zł

Pacjentów zainteresowanych wykonaniem badania Holter EKG oraz RR, prosimy o zgłaszanie się do Rejestracji Pracowni Rentgenodiagnostyki (gab. 46 - parter), celem umówienia terminu badania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

KRÓTKIE TERMINY OCZEKIWANIA

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, zaprosiliśmy do współpracy lekarzy specjalistów z renomowanych warszawskich klinik medycznych. Serdecznie zapraszamy Państwa na Konsultacje medyczne z zakresu KARDIOLOGII i NEUROLOGII.

KOSZT WIZYTY NEUROLOGICZNEJ WYNOSI - 90 zł

KOSZT WIZYTY KARDIOLOGICZNEJ WYNOSI - 150 zł

Zapisy na wizyty oraz wszelkie informacje odnośnie dni i godzin pracy lekarzy specjalistów, uzyskacie Państwo w Rejestracji Ogólnej Przychodni Zdrowia w Warce - osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 - 29 - 99

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Szanowni Państwo,

W dniu 28 lipca 2014r., wystartowała nowa strona internetowa Przychodni Zdrowia w Warce.

Nowa strona, to nie tylko całkowicie odmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o usługach medycznych jest szybszy i pełniejszy. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie także nową jakość, poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie oraz kompetencjach.

Menu zostało podzielone na sekcje związane z głównymi obszarami działalności medycznej Przychodni Zdrowia w Warce.

Mamy nadzieje, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową

Przychodni Zdrowia w Warce!