Aktualności - Ogłoszenia

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warce ( na południe od W-wy) zatrudni lekarza do POZ o dowolnej specjalizacji lub bez.

Zapewniamy:

• dobrą płacę,
  • dowolny czas i formę zatrudnienia,
  • możliwość szkoleń przez wstępny okres zatrudnienia dla osób zaraz po stażu.

Oczekujemy:

• dobrego, kontaktowego, miłego podejścia do pacjenta.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 48 670 29 99 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż na korytarzach Przychodni Zdrowia w Warce dostępne są dla pacjentów szafki do przechowywania odzieży wierzchniej. Prosimy pacjentów o jej pozostawienie przed wizytą lekarską.

Korzystanie z szafek jest całkowicie bezpłatne.

Instrukcja obsługi znajdziecie Państwo przy szafkach.

SZANOWNI PAŃSTWO

INFORMUJEMY, IŻ Z UWAGI NA DALSZY CIĄG

PRAC REMONTOWYCH WNĘTRZA

PRZYCHODNI ZDROWIA W WARCE

PRACOWNIA RTG OD DNIA 10.07.2018 r.

BĘDZIE NIECZYNNA

PACJENCI, KTÓRZY OTRZYMAJĄ SKIEROWANIE NA RTG

OD LEKARZA PRZYCHODNI ZDROWIA W WARCE,

PROSZENI SĄ O ZGŁASZANIE SIĘ DO

PRACOWNI RTG ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W:

POWIATOWYM CENTRUM MEDYCZNYM

UL. KS. PIOTRA SKARGI 10

05-600 GRÓJEC

po uprzednim telefonicznym umówieniu pod nr (48) 664 93 40

ALAMED PRACOWNIA BADAŃ MEDYCZNYCH

UL. MIKOŁAJA KOPERNIKA 8A

05-600 GRÓJEC

czynne od pon. do pt. w godz. 09:00 - 18:00

(przerwa od 13:00 - 14:00)

WYNIKI BADAŃ RTG ODBIERAĆ BĘDZIE

PRZYCHODNIA ZDROWIA W WARCE.

Mając na celu stałe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług medycznych, informujemy Państwa, że od grudnia 2016 r. rozpoczyna się remont i przebudowa wnętrza budynku SPZOZ w Warce.

Za wynikające z tego tytułu utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy i jednocześnie zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań aby remont był dla naszych Pacjentów jak najmniej uciążliwy.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość w tym szczególnym czasie.

WYBIERZ ŻYCIE ZBADAJ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Zapraszamy WSZYSTKIE PANIE do wykonania

BEZPŁATNEGO Badania Cytologicznego

w ramach Programu Profilaktyki i Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy

Program skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 59 lat,

ubezpieczonych, które nie wykonywały cytologii

w programie profilaktyki raka szyjki macicy

w ciągu w czasie ostatnich trzech lat.

Zapisy na cytologię odbywają się - osobiście w Gabinecie Położnej Środowiskowej (pok. 50 - parter), lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 29 99 - do Rejestracji Ogólnej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Drodzy Pacjenci!

W przypadku niemożności przybycia na wizytę lekarską, zarówno do lekarza POZ, jak i do lekarza specjalisty, prosimy o wcześniejsze poinformowanie Rejestracji Ogólnej Przychodni Zdrowia w Warce - osobiście lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 - 29 - 99

Pamiętajmy, że dzięki takiej informacji z wizyty lekarskiej będą mogli skorzystać inni!

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy wszystkich pacjentów na badanie Holter EKG oraz RR (ciśnieniowy). Koszt wykonania badania, zgodnie z cennikiem obowiązującym w Przychodni Zdrowia w Warce:

Holter EKG - 110 zł;

Holter RR (ciśnieniowy) - 80 zł

Pacjentów zainteresowanych wykonaniem badania Holter EKG oraz RR, prosimy o zgłaszanie się do Rejestracji Pracowni Rentgenodiagnostyki (gab. 46 - parter), celem umówienia terminu badania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

KRÓTKIE TERMINY OCZEKIWANIA

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, zaprosiliśmy do współpracy lekarzy specjalistów z renomowanych warszawskich klinik medycznych. Serdecznie zapraszamy Państwa na Konsultacje medyczne z zakresu KARDIOLOGII i NEUROLOGII.

KOSZT WIZYTY NEUROLOGICZNEJ WYNOSI - 90 zł

KOSZT WIZYTY KARDIOLOGICZNEJ WYNOSI - 100 zł

Zapisy na wizyty oraz wszelkie informacje odnośnie dni i godzin pracy lekarzy specjalistów, uzyskacie Państwo w Rejestracji Ogólnej Przychodni Zdrowia w Warce - osobiście, za pośrednictwem osoby trzeciej lub telefonicznie pod numerem:

(48) 670 - 29 - 99

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG.

Szanowni Państwo,

W dniu 28 lipca 2014r., wystartowała nowa strona internetowa Przychodni Zdrowia w Warce.

Nowa strona, to nie tylko całkowicie odmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o usługach medycznych jest szybszy i pełniejszy. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie także nową jakość, poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie oraz kompetencjach.

Menu zostało podzielone na sekcje związane z głównymi obszarami działalności medycznej Przychodni Zdrowia w Warce.

Mamy nadzieje, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową

Przychodni Zdrowia w Warce!